Strona główna ˇ Deklaracja dostępności ˇ Kontakt
 

 
Nawigacja
Strona główna
Aktualnosci
Historia
Mieszkańcy
Jak zamieszkać
Dostępność
Galeria
Szukaj
Linki
Zamówienia publiczne
Kontakt
 

 
Odwiedź także

Strona podmiotowa BIP Domu Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej

 

 
Powiadomienie o plikach cookie

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.
W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.

 

 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 

 
Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19

Logo Ministerstwa Zdrowia i Narodowego funduszu Zdrowia.

Rok 2020

Dom Pomocy Społecznej z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Spornej 6 współrealizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”. Projekt (nr: POWR.05.02.00-00-0001/20), na który przeznaczono blisko 250 mln zł, realizowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Środki te pomogą ograniczyć negatywne skutki wystąpienia epidemii COVID-19 wśród pacjentów i pensjonariuszy oraz personelu zakładów opiekuńczo-leczniczych, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych, hospicjów oraz domów pomocy społecznej. Projekt obejmie swoim działaniem i wsparciem ponad 1.300 podmiotów w całej Polsce.

Środki finansowe z projektu PO WER w Domu Pomocy Społecznej z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Spornej 6 to fundusze na dodatkowe wynagrodzenia dla pielęgniarek, które ze względów bezpieczeństwa i konieczności ograniczania ryzyka zakażenia zrezygnowały z innych miejsc zatrudnienia. Ze środków pochodzących z projektu sfinansowano także zakup środków ochrony osobistej oraz środki dezynfekcyjne dla personelu.
Całkowita kwota dofinansowania to 37 403,06 zł, w tym:
1) ze środków europejskich 84,17% wydatków kwalifikowalnych Projektu,
2) ze środków dotacji celowej 15,83% wydatków kwalifikowalnych Projektu.
Okres realizacji projektu: 01.05.2020 r. – 31.12.2020 r.

Rok 2021

Dom Pomocy Społecznej z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Spornej 6 współrealizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”.
Całkowita kwota dofinansowania to 35 760,70 zł, w tym:
1) ze środków europejskich 84,17% wydatków kwalifikowalnych Projektu,
2) ze środków dotacji celowej 15,83% wydatków kwalifikowalnych Projektu.
Okres realizacji projektu: 01.05.2020 r. - 31.08.2021 r.
Środki finansowe z projektu to fundusze na dodatkowe wynagrodzenia dla pielęgniarek zatrudnionych w DPS, które ze względów bezpieczeństwa i konieczności ograniczania ryzyka zakażenia musiały zrezygnować z innych miejsc zatrudnienia.

Znak Funduszy Europejskich z nazwą programu, barwy Rzeczpospolitej Polskiej, znak Unii Europejskiej z nazwą Europejski Fundusz Społeczny
 

 

Dziś jest 23-07-2024

Jesteś 1839863 gościem na naszej stronie


 

 
Fundusze Europejskie

Dom Pomocy Społecznej z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Spornej 6 współrealizuje następujące projekty ze wsparciem Unii Europejskiej, w tym Europejskiego Funduszu Społecznego:

1. „Bezpieczna Przyszłość” nr: WND-POWR.02.08.00-00-0099/20, finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 w ramach II Osi priorytetowej: Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji PO WER, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

2. „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19„.

Znak Funduszy Europejskich z nazwą programu, barwy Rzeczpospolitej Polskiej, znak Unii Europejskiej z nazwą Europejski Fundusz Społeczny
 


Copyright © 2005